Змінні світлодіодні і УФ лампочки

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети

Змінні світлодіодні і УФ лампочки

Лампи для манікюру є необхідним обладнанням для кожного салону краси. Незалежно від того, якої марки і якого типу використовується прилад, йому регулярно потрібна заміна світлодіодів або УФ ламп. Термін служби цих змінних компонентів залежить від їх якості і частоти використання пристрою. Як правило, цей термін не перевищує 6 місяців, для деяких ламп він може досягати лише трохи більше 3 місяців. Для того, щоб майстер міг працювати безперервно, без вимушених зупинок на купівлю і доставку аксесуарів, слід завчасно замовити світлодіоди і змінні УФ лампи для апаратів сушки манікюру. Наша компанія пропонує цей товар у великому асортименті від відомого виробника ОЕМ-Китай. Вони відзначаються великим терміном служби при доступній ціні, світлодіоди і УФ лампи цієї компанії відмінно підходять для обладнання від інших виробників. При необхідності ви завжди можете звернутися до наших консультантів, які підберуть необхідну комплектацію для наявної лампи. Також ви можете самостійно підібрати потрібну конфігурацію, орієнтуючись на наявне у вас обладнання. Зробити це досить просто, необхідно лише враховувати деякі особливості вибору.

LED і УФ лампи (світлодіодні)

Необхідно орієнтуватися на зношені лампи, тут варто приділити увагу маркуванню, зазначеному безпосередньо на лампі, а також оцінюючи можливості приладу. Лампи можуть продаватися вже в наборах, в тій комплектації, яка необхідна для певного типу апарату. Так, якщо лампа для манікюру має потужність в 36 Вт, необхідно купити світлодіоди в кількості 4 шт., кожен з яких розрахований на потужність в 9 Вт.

LED і УФ лампи (газорозрядні)

Їх рекомендується змінювати раз на пів року, не чекаючи, поки вони вийдуть з ладу. Згодом ефективність такої лампи знижується, що позначається на швидкості і якості сушки лаків. Головне, на що слід орієнтуватися замовляючи в каталозі LED і УФ лампи, - потужність і габарити.

CCFL спіралі

Більш довговічні, здатні працювати до 100 тис.годин, тому їх заміна відбувається набагато рідше. Як правило, майстрам доводиться їх змінювати в разі ненавмисного пошкодження. Тут, крім безпосередньо потужності, необхідно звернути увагу і на розмір спіралі, можливість її установки в апарат для манікюру.

Інтернет-магазин Nailmag пропонує придбати змінні LED-лампи на дуже вигідних умовах. Для оптових покупців у нас передбачені особливі умови співпраці, регулярно діють різні акції, в тому числі безкоштовна доставка по Харкову і Україні при замовленні від 2000 грн. Всі лампи перед відправленням перевіряються, ви можете бути впевнені в якості нашого товару.

Ми пропонуємо найкращі бренди