Кварцові стерилізатори для інструментів

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети

Кварцові стерилізатори для інструментів

Маніпуляції з манікюрним інструментом передбачає ретельне дотримання гігієнічних норм. Всі робочі деталі в обов'язковому порядку повинні проходити стерилізацію. Це забезпечує повну безпеку для клієнтів салону і відсутність неприємних моментів, пов'язаних з занесенням інфекції під час роботи. Стерилізатори для манікюрних інструментів можуть мати різну форму, розмір, відрізнятися принципом роботи, кожен майстер самостійно обирає, з якими пристроями йому зручніше працювати. Одним з найбільш поширених варіантів є кварцові стерилізатори для манікюру.

Кварцовий (кульковий) стерилізатор надає потрібний ефект за рахунок високих температур. Для досягнення необхідного результату цілком достатньо 200-250 ° С. Інструмент занурюється в пристрій не повністю, а тільки робочі деталі, що значно розширює сферу застосування цього апарату. З його допомогою можна знезаражувати ручний інструмент і насадки, які мають пластикові ручки і утримувачі, а також інші матеріали, для яких неприпустимо значне підвищення температури. Кварцовий стерилізатор для манікюрного інструменту являє собою контейнер, нерідко досить високий і вузький, наповнений піском або спеціальними кварцовими кульками, які утримують температуру. Час стерилізації - до 30 секунд, завдяки чому немає необхідності запасатися великою кількістю однакового інструменту для кожного клієнта. Насадки, ножиці, пінцети, фрези та інші аксесуари миттєво готові до роботи.

В каталозі кварцові стерилізатори для манікюру представлені у великому асортименті і підібрати потрібний пристрій не складе труднощів. Необхідно лише визначити, які параметри будуть найбільш значущими для конкретного майстра.

  • Швидкість нагріву. Знезаражувати інструмент можна після того, як апарат набрав потрібну температуру. Час нагріву залежить від потужності самого пристрою і його місткості. Чим менший стерилізатор, тим швидше він буде готовий до використання. В середньому час нагрівання становить 10-15 хвилин.
  • Розмір. Досвідчені майстри рекомендують купити кварцові стерилізатори для манікюру в кількох варіантах. Маленькі прилади готові до роботи практично миттєво, вони дуже зручні для знезараження фрез і невеликого манікюрного інструменту. Також може знадобитися великий стерилізатор, який буде використовуватися одночасно для декількох наборів інструментів, наприклад, в кінці дня.
  • Зручність експлуатації. Для комфортної роботи майстра велике значення має стійкість апарату, довжина шнура і навіть зручність розташування кнопки включення.

 

Оплата і доставка кварцових стерилізаторів

Інтернет магазин Nailmag пропонує якісні та недорогі стерилізатори для манікюрного інструменту в асортименті. Ви можете оформити заявку на сайті або отримати додаткову інформацію у наших консультантів по телефону. Оправлення замовлення здійснюється в день оплати, якщо гроші перераховані до 12 години або на наступний день. Також можливе відправлення по Україні післяплатою.

Ми пропонуємо найкращі бренди