Гібрідні лампи (CCFL+LED)

Вигляд
Порівняти
Сортувати за:
Показати предмети
 
475.54 грн.
 
747.28 грн.
 
747.28 грн.
 
747.28 грн.

Гібридні лампи (CCFL + LED) для манікюру

Майстри манікюру відзначають гібридні лампи CCFL + LED як одні з найбільш зручних і практичних в роботі. Вони дозволяють значно розширити функціонал робочого місця і не обмежувати себе у виборі матеріалу. До того ж відпадає необхідність у придбанні декількох апаратів різного призначення. При середніх показниках ціни гібридні лампи CCFL + LED залишаються одними з найбільш ходових товарів.

До основних переваг цих апаратів варто віднести:

  • Якісна полімеризація будь-яких матеріалів, без обмежень для нарощування нігтів або покриття декоративними складами.
  • Швидке сушіння матеріалів без втрати якості. Це зручно не тільки майстру, який скорочує час роботи з клієнтом, але і відвідувачеві салону, для якого процедура стає більш простою і швидкою.
  • Прилад не нагрівається, завдяки чому не викликає дискомфорту під час процедури. До того ж, скорочуються енерговитрати, гібридні лампи працюють у дуже економному режимі.
  • Величезний ресурс роботи, деякі майстри називають їх вічними, тому що ресурс ламп досягає декількох десятків тисяч годин роботи, а сам апарат чудово порається з великою кількістю вмикань/вимикань. При цьому виробники завжди залишають можливість заміни світлодіодів і спіралей, якщо вони вийдуть з ладу.

Якщо ви плануєте купити гібридну лампу для манікюру, варто уважно розглянути подані варіанти. У нашому інтернет-магазині є як найбільш прості моделі, які рекомендовані в тому числі і для домашнього застосування, так і більш професійне обладнання. Ми пропонуємо детально ознайомитися з особливостями вибору цих агрегатів і визначити найбільш значущі параметри:

  • Потужність.
  • Розмір і вага.
  • Таймер.
  • Табло (дисплей).
  • Наявність сенсорів включення.
  • Зйомне дно.

Наявність гібридної лампи для нігтів CCFL + LED гарантує прискорену сушку покриття лаком або акрилом. Але такі апарати мають великі розміри, вони важкі і зовсім не підходить для регулярного транспортування. Вони зручні тільки при використанні в салонах, стаціонарно. Також слід врахувати, що для установки буде потрібно чимало місця, на відміну від більш простих LED-ламп.

Додаткові функції гібридної лампи хоча і забезпечують максимальну зручність при роботі, але і підвищують їх вартість. Якщо ж зручність і функціонал мають вирішальне значення, але ви не готові переплачувати за бренд, пропонуємо вам ознайомитися з асортиментом нашого інтернет-магазину. Тут представлені гібридні лампи для манікюру як визнаних, так і невідомих брендів, якімають відмінний функціонал, вони прекрасно зарекомендували себе в роботі, в тому числі і при великих навантаженнях. Ці гібридні лампи на 36 і 48 Вт відмінно просушують всі види лаків і гелів за мінімальний проміжок часу. У нас представлені моделі з різними додатковими функціями. Наші менеджери допоможуть вам підібрати апарат з оптимальними параметрами в залежності від поставлених вами завдань. Відправлення товару здійснюється транспортною компанією Нова Пошта по всій території України.

 

Ми пропонуємо найкращі бренди